معرفی فروشگاه

گرین برق

 

شرکت تحقیقات صنعتی گرین برق

 

شرکت تحقیقات صنعتی گرین برق  در مهرماه سال 1381 در بندر استراتژیک بوشهر تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت در بدو امر پشتیبانی از صنعت دریانوردی مستقر در منطقه بود، ولی پس از مشورت با کارشناسان خبره شرکت های معظم جهان همانند زیمنس و AEG استراتژی های دیگری به برنامه های قبلی شرکت افزوده شد بدین معنا که در هر رسته از امور صنفی یک واحد تخصصی تحقیقاتی مشغول به کار شد. همانند واحدهای: “صنعت دریایی”، “اتوماسیون و کنترل”، “صنعت خوردو”، “ایمنی”، نرمم افزارهای هوشمند”، “ترافیک و کنترل شهری” و … بدین صورت با داشتن واحدهای توانمند در زمینه صنعت گسترده برق این شرکت به یکی از اولین انتخاب های شرکت های مادر تخصصی درآمد. بدین عنوان که هرگونه نیاز به طراحی، مشاوره و اجرا، تولید صنعتی و .. که مورد نیاز صنایع، شرکت ها و ارگانها باشد قابل ارجاع به این شرکت بوده و در اسرع وقت و منطبق بر بالاترین استانداردهای جهانی مانند NMEA، IEEE سفارشات محوله به مشتریان محترم تحویل می گردد.

از ابتدای سال 1384 این شرکت به همراهی چند شرکت دیگر که در زمینه فناوری های نو فعالیت می کردند تحت پوشش مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس، وابسته به استانداری محترم بوشهر، درآمدند.

 

در خلال این مدت، این شرکت از طرف ارگانها و مفامات مختلف مورد بازدید و تشویق قرار گرفت که از آن جمله می توان به بازدید رییس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تاریخ دوشنبه 24/5/1384 در محل این شرکت در بندر بوشهر اشاره کرد. همچنین می توان به حضور مقامات و بلند پایگان کشوری در غرفه نمایشگاهی این شرکت در اردیبهشت ماه 84 در بندر بوشهر اشاره کرد.

همچنین پس از حضور رییس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد جناب اقای نارولا، رایزنی هایی در خصوص پیوستن GERICO به برنامه توسعه سازمان مل متحد UNDP آغاز گردید و همچنان ادامه دارد همچنین با اتمام موفق پروژه هایی در استان بوشهر و به خصوص منطقه پارس جنوبی(عسلویه) توانمندیهای اجرایی خود را به اثبات رسانده است.

به علاوه GERICO توانسته است با ارتباط تنگاتنگ با مراکز آموزشی دولتی و دانشگاه ها ارتباط مستحکمی را بین صنعت و دانشگاه ایجاد کند که از این رهگذر می توان به انجام پروژه های کارآموزی در سطح عالی در این شرکت توسط دانشجویان مراکز عالی کشور اشاره کرد. GERICO با پشتوانه قوی علمی و عملی آمادگی خود را برای پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت های ناوبری دریایی و نیز شرکت های تولید کننده خودرو اعلام می دارد و آماده است تا در کلیه زمینه ها ازعم از طراحی، مشاوره و اجرا و نیز تولید انبوه با شرکت ها و موسسات مرتبط همکاری تنگاتنگی داشته باشد. همچنین با اجرای پروژه گسترده خود تحت عنوان طراحی اولین چراغ راهنمایی هوشمند داخلی آماده اخذ سفارش در زمینه تجهیز شهرهای کشور به آخرین فناوری های پیشرفته ناوبری شهری است. جهت آشنایی با سایر محصولات GERICO محصولات را می توان به شرح زیر برشمرد:

 

سیستم هوشمند ناوبری شهری(چراغ راهنمایی هوشمند)

 

سیستم چراغ راهنمایی هوشمند جریکو با قابلیت متصل شدن به مرکز کنترل و نیز عملکرد مستقل از مرکز کنترل می تواند بار ترافیک را کنترل کرده و ترافیک روان و مناسبی را برای شهرهای با تراکم بالا ایجاد می کند. از دیگر قابلیت های این سیستم تعیین اولویت برای خودروهای امدادی است.

 

 

سیستم نشان دهنده زاویه سکان در کشتی

 

سیستم نشان دهنده زاویه سکان کشتی با قابلیت کار در شرایط دشوار کشتی ها می تواند خدمه و افسر هدایت کننده را پیوسته از وضع قرارگیری سکان مطلع سازد.

سیستم نشانگر زاویه سکان کشتی در فروشگاه آنلاین جریکو موجود می باشد.

 

سیستم هشداردهنده آبگرفتگی خن در کشتی

 

سیستم هشداردهنده آبگرفتگی خن در کشتی با قابلیت کار در شرایط دشوار کشتی ها می تواند و خدمه  افسر هدایت کننده را د رصورت وقوع آبگرفتگی در خن از این رویداد مطلع کند و در صورت نیاز اقدامات امنیتی را به صورت خودکار ب انجام برساند.

سیستم آلارم خن کشتی در فروشگاه آنلاین جریکو موجود می باشد.

 

سیستم نشان دهنده وجود حریق در کشتی

 

سیستم نشان دهنده وجود حریق در کشتی جریکو قابلیت کار در شرایط دشوار کشتی ها می تواند خدمه و افسر هدایت کننده را در صرت وقوع حریق از این رویداد مطلع کند و در صورت نیاز اقدامات امنیتی را به صورت خودکار به انجام برساند.

سیستم اعلام حریق پیشرفته در فروشگاه جریکو موجود می باشد.

 

سیستم تبدیل ولتاژ در کشتی

 

این سیستم ها برای کاربر امکان بهره برداری از یک مبنبع ولتاژ را به جای منبع دیگر را میسر می کند. همچنین می توان سیستم های ارتباطی 10 کاناله را که مورد استفاده در کشتی، قطار و … را دارد از دیگر تولیدات گرین برق برشمرد.